Печать
Автор: Буштрук Наталiя
Структура 2016-2017 навчального року:

І семестр – 01.09.16 - 29.12.16

ІІ семестр - 16.01.17 – 26.05.17

Канікули:

осінні - 01.11 – 06.11

зимові – 29.12 - 15.01

весняні – 27.03 - 02.04

РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ

початкова школа

1 урок 9.00 - 9.40
снiданок 9.40 - 10.00
2 урок 10.00 - 10.40
3 урок 10.50 - 11.30
4 урок 11.40 - 12.20
обiд 12.20 - 12.50
5 урок 12.55 - 13.35
6 урок 13.45 - 14.25

старша школа

0 урок 8.05 – 8.50
1 урок 9.00 – 9.45
2 урок 9.55 – 10.40
3 урок 10.50 – 11.35
4 урок 12.00 – 12.45
5 урок 12.55 – 13.40
6 урок 13.50 – 14.35
7 урок 14.45 – 15.30

Розклад урокiв (початкова школа)

 

1 2-a 2-б 3-а 3-б 4-a 4-б
Понедiлок 1.Навчання грамоти
2.Навчання грамоти
3.Фізкультура
4.Математика
5.Образотворче мистецтво
1.Фізкультура
2.Математика
3.Українська мова
4.Читання
5.Трудове навчання
1.Математика
2.Фізкультура
3.Українська мова
4.Природознавство
5.Музичне мистецтво
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Основи здоров'я
5.Образотворче мистецтво
6.Фізкультура
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Основи здоров'я
5.Фізкультура
6.Образотворче мистецтво
1.Читання
2.Українська мовa
3.Математика
4.Я у свiтi
5.Трудове навчання
1.Читання
2.Математика
3.Українська мовa
4.Природознавство
5.Образотворче мистецтво
Вiвторок 1.Англійська мова
2.Навчання грамоти
3.Навчання грамоти
4.Математика
5.Музичне мистецтво
1.Англійська мова
2.Фізкультура
3.Iнформатика
4.Математика
5.Природознавство
1.Фізкультура
2.Англійська мова
3.Математика
4.Iнформатика
5.Читання
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Англійська мова
5.Природознавство
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Природознавство
5.Англійська мова
1.Українська мова
2.Математика
3.Англійська мова
4.Фізкультура
5.Читання
1.Математика
2.Англійська мова
3.Фізкультура
4.Українська мова
5.Читання
Середа 1.Навчання грамоти
2.Навчання грамоти
3.Фізкультура
4.Математика
1.Математика
2.Українська мова
3.Читання
4.Основи здоров'я
5.Образотворче мистецтво
1.Математика
2.Українська мова
3.Читання
4.Основи здоров'я
5.Трудове навчання
1.Математика
2.Українська мова
3.Iнформатика
4.Фізкультура
5.Читання
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Iнформатика
5.Фізкультура
1.Читання
2.Українська мова
3.Математика
4.Українська мова
5.Образотворче мистецтво
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Природознавство
5.Iнформатика
Четвер 1.Математика
2.Природознавство
3.Фізкультура
4.Основи здоров'я
1.Математика
2.Українська мовa
3.Музичне мистецтво
4.Читання
5.Природознавство
1.Українська мова
2.Математика
3.Природознавство
4.Читання
5.Образотворче мистецтво
1.Читання
2.Математика
3.Українська мовa
4.Фізкультура
5.Музичне мистецтво
1.Читання
2.Математика
3.Українська мова
4.Музичне мистецтво
5.Фізкультура
1.Фізкультура
2.Музичне мистецтво
3.Математика
4.Природознавство
5.Iнформатика
6.Основи здоров'я
1.Музичне мистецтво
2.Фізкультура
3.Математика
4.Я у свiтi
5.Основи здоров'я
6.Трудове навчання
П’ятниця 1.Навчання грамоти
2.Навчання грамоти
3.Математика
4.Природознавство
5.Трудове навчання
1.Математика
2.Фізкультура
3.Англійська мова
4.Українська мова
5.Читання
1.Фізкультура
2.Англійська мова
3.Математика
4.Українська мова
5.Читання
1.Математика
2.Природознавство
3.Я у свiтi
4.Англійська мова
5.Трудове навчання
1.Математика
2.Природознавство
3.Я у свiтi
4.Трудове навчання
5.Англійська мова
1.Англійська мова
2.Математика
3.Фізкультура
4.Українська мова
5.Читання
1.Математика
2.Англійська мова
3.Українська мова
4.Фізкультура
5.Читання
Учитель
Рядніна
Валентина Іванівна
Учитель
Петришина
Наталія Андріївна
Учитель
Полоз
Ганна Володимирiвна
Учитель
Попруга
Зоя Миколаївна
Учитель
Iванова
Ксенiя Олексiївна
Учитель
Богун
Людмила Володимирівна
Учитель
Іванова
Любов Володимирівна

Розклад занять (старша школа) ч.1

 

  5 6 7-а 7-б 8-а
Понедiлок 0.
1.Українська літер.
2.Англійська мова
3.Фізкультура
4.Основи здоров’я
5.Трудове навчання
6.Трудове навчання
7.
0.
1.Образотв. мист.
2.Українська мова
3.Українська літер.
4.Англійська мова
5.Біологія
6.Математика
7.
0.
1.Основи здоров’я
2.Зарубіжна літер.
3.Російська мова
4.Алгебра
5.Англійська мова
6.Біологія
7.
0.
1.Біологія
2.Основи здоров’я
3.Алгебра
4.Російська мова
5.Зарубіжна літер.
6.Англійська мова
7.Фізкультура
0.
1.Біологія
2.Географія
3.Зарубіжна літер.
4.Геометрія
5.Англійська мова
6.Фізкультура
7.Українська мова
Вiвторок 0.
1.Російська мова
2.Зарубіжна літер.
3.Музичне мист.
4.Математика
5.Українська мова
6.Природознавство
7.
0.
1.Основи здоров’я
2.Математика
3.Українська мова
4.Музичне мист.
5.Російська мова
6.Зарубіжна літер.
7.
0.
1.Українська мова
2.Українська літер.
3.Геометрія
4.Географія
5.Музичне мист.
6.Історія
7.Фізкультура
0.
1.Геометрія
2.Географія
3.Українська мова
4.Українська літер.
5.Історія
6.Музичне мист.
7.Образотв. мист.
0.Трудове навчання
1.Хімія
2.Історія
3.Геометрія
4.Українська мова
5.Українська літер.
6.Фізкультура
7.
Середа 0.
1.Англійська мова
2.Математика
3.Українська мова
4.Українська літер.
5.Фізкультура
6.
7.
0.
1.Українська мова
2.Українська літер.
3.Фізкультура
4.Математика
5.Географія
6.Історія
7.
0.Інформатика
1.Зарубіжна літер.
2.Російська мова
3.Хімія
4.Алгебра
5.Фізика
6.Інформатика
7.
0.
1.Інформатика
2.Хімія
3.Російська мова
4.Зарубіжна літер.
5.Алгебра
6.Фізика
7.Інформатика
0.
1.Фізика
2.Основи здоров’я
3.Алгебра
4.Біологія
5.Англійська мова
6.Російська мова
7.Основи здоров’я
Четвер 0.
1.Українська мова
2.Англійська мова
3.Російська мова
4.Зарубіжна літер.
5.Математика
6.Природознавство
7.
0.
1.Математика
2.Російська мова
3.Біологія
4.Англійська мова
5.Українська мова
6.Зарубіжна літер.
7.Фізкультура
0.
1.Українська мова
2.Українська літер.
3.Фізкультура
4.Біологія
5.Англійська мова
6.Геометрія
7.Трудове навчання
0.
1.Англійська мова
2.Фізкультура
3.Українська мова
4.Українська літер.
5.Біологія
6.Геометрія
7.Трудове навчання
0.
1.Українська мова
2.Українська літер.
3.Англійська мова
4.Всесвітня історія
5.Фізкультура
6.Зарубіжна літер.
7.
П’ятниця 0.
1.Образотв. мист.
2.Інформатика
3.Математика
4.Історія
5.Українська мова
6.Фізкультура
7.
0.
1.Географія
2.Українська мова
3.Інформатика
4.Англійська мова
5.Історія
6.Трудове навчання
7.Трудове навчання
0.
1.Всесвітня історія
2.Фізика
3.Укр. мова/Хімія
4.Фізкультура
5.Географія
6.Англійська мова
7.Образотв. мист.
0.
1.Фізика
2.Всесвітня історія
3.Фізкультура
4.Географія
5.Англійська мова
6.Географія
7.
0.Інформатика
1.Інформатика
2.Хімія
3.Географія
4.Фізика
5.Геометрія
6.Історія/-
7.

Розклад занять (старша школа) ч.2

 

  8-б 9 10 11
Понедiлок 0.
1.Зарубіжна літер.
2.Алгебра
3.Біологія
4.Українська літер.
5.Фізкультура
6.Англійська мова
7.Мистецтво
0.Фізкультура
1.Зарубіжна літер.
2.Фізика
3.Англійська мова
4.Біологія
5.Алгебра
6.Російська мова
7.
0.Технології
1.Англійська мова
2.Біологія
3.ЗВ
4.Фізика
5.Українська мова
6.Українська літер.
7.
0.ЗВ/-
1.Алгебра
2.Англійська мова
3.Фізика
4.Зарубіжна літер.
5.Українська мова
6.Українська літер.
7.
Вiвторок 0.Трудове навчання
1.Географія
2.Хімія
3.Історія
4.Геометрія
5.Фізкультура
6.Українська мова
7.Українська літер.
0.Географія/Осн.здоров’я
1.Англійська мова
2.Українська мова
3.Хімія
4.Українська літер.
5.Історія
6.Біологія
7.
0.
1.Українська мова
2.Фізкультура
3.Зарубіжна літер.
4.Алгебра
5.Хімія
6.Географія
7.
0.Інформатика
1.Інформатика
2.Астрон./Англ. м
3.Біолог./Еколог.
4.Хімія
5.Геометрія
6.Алгебра
7.Інформатика
8.Інформатика
Середа 0.
1.Українська мова
2.Українська літер.
3.Фізика
4.Англійська мовa
5.Всесвітня історія
6.Хімія
7.
0.
1.Фізика
2.Геометрія
3.Географія
4.Фізкультура
5.Всесвітня історія
6.Хімія
7.
0.
1.Англійська мова
2.Фізика
3.Українська мова
4.Українська літер.
5.Історія
6.Всесвітня історія
7.Російська мова(ф.)
0.Технології
1.Хімія
2.Фізика
3.Англійська мовa
4.Історія
5.Зарубіжна літер.
6.Біологія
7.Фізкультура
Четвер 0.Українська мова
1.Англійська мовa
2.Інформатика
3.Інформатика
4.Фізкультура
5.Зарубіжна літер.
6.Всесвітня історія
7.
0.Інформатика
1.Російська мова
2.Українська мова
3.Українська літер.
4.Алгебра
5.Історія
6.Англійська мовa
7.Інформатика
0.Фізкультура
1.Фізика
2.Правознавство
3.Іст. Укр./Англ. мова
4.Зарубіжна літер.
5.Геометрія
6.Інформатика
7.Фізика (ф)
0.
1.Історія/ЛІС
2.Фізика
3.Геометрія
4.Українська мова
5.Українська літер.
6.Економіка
7.-/Художня культ.
П’ятниця 0.Історія/-
1.Хімія
2.Географія
3.Українська мова
4.Українська літер.
5.Фізика
6.Геометрія
7.
0.Трудове навчання
1.Зарубіжна літер.
2.Художня культура
3.Правознавство
4.Геометрія
5.Фізкультура
6.Біологія
7.
0.
1.Алгебра
2.Геометрія
3.Англійська мова
4.Худ. культ./Географ
5.ЗВ/Хімія
6.Історія
7.Інформатика
0.
1.Українська літер.
2.Англійська мова
3.Всесвіт. Історія
4.Алгебра
5.Історія
6.ЗВ
7.Фізкультура
Богданiвська ЗОШ №1 ©  2014 - 2019 Розклад занять.